Potrzebujesz błyskawicznej wyceny podłogi?

Formularz kontaktowy

Parkiet Hajnówka

Parkiety dla wyszukanych wnętrz

Nasze produkty

Sprawdź wzory naszych podłóg

Deska Tabaco

Produkty

Nasza podłoga w operze w Oslo

Realizacje

Nasze salony

Kup parkiet hajnówka w swojej okolicy

Dostępne w każdym województwie

Nasze katalogi

Sprawdź najnowszy katalog produktowy

Parkiet Hajnówka to produkty premium. Ich historię, jakość i przykłady użycia pokazujemy w katalogach. Sprawdź najnowszy z nich i zainspiruj się.

Najnowszy katalog

Najczęściej zadawane pytania

FAQ

Skąd pochodzi drewno używane do produkcji parkietu?

Parkiet Hajnówka to polski producent podłogi drewnianej z dębu i jesionu. Certyfikowane drewno do produkcji desek podłogowych sprowadzamy z Belgii, Holandii i Ukrainy.

Firma zlokalizowana jest w podlaskiej Hajnówce, gdzie od pokoleń powstają deski podłogowe z naturalnego drewna. Jako producent parkietu reprezentujemy polskie firmy rodzinne.

Gdzie można kupić Państwa deski podłogowe?

Deski podłogowe dębowe lite i warstwowe Parkietu Hajnówka kupicie Państwo w rozbudowanej sieci dystrybutorów w całej Polsce.

Realizacje z wykorzystaniem drewnianych podłóg z Hajnówki zdobią wnętrza w Polsce, Europie, Australii, Europie środkowej i w Rosji.

Na jaki typ podłogi można stosować deski podłogowe Parkiet Hajnówka?

Dąb jest drewnem o optymalnych parametrach twardości, co pozwala na wykorzystywanie desek podłogowych dębowych w domach i mieszkaniach. Dębowe podłogi drewniane mogą być także wykorzystywane w obiektach użyteczności publicznej, hotelach, restauracjach.

Dębowe parkiety są trwałe i odporne na codzienne użytkowanie. Ich uniwersalność oraz łatwy montaż odpowiadają za popularność.

Czy drewniana podłoga będzie pasowała do mojego projektu?

Drewniana podłoga nadaje wnętrzom charakteru i elegancji. Deska podłogowa dębowa jest trwała, zdrowa i piękna. Dla architektów podłoga drewniana jest bazą do tworzenia aranżacji wnętrz. Pod kolor drewnianej podłogi dobierane są meble i dodatki.

Naturalne podłogi z drewna są w stanie wpasować się w wystój każdego wnętrza. Ogrom mebli i dodatków świetnie współgra z drewnianymi podłogami. Podłoga drewniana uszlachetnia każde pomieszczenie, od sypialni do salonu każdego domu lub mieszkania.

Czy deski drewniane można stosować przy ogrzewaniu podłogowym?

Podłogi drewniane z powodzeniem można kłaść na ogrzewanie podłogowe, gdyż technologia produkcji warstwowej deski podłogowej gwarantuje dobre przewodzenie ciepła oraz stabilność wymiarową, czyli nie powoduje kurczenia się desek.

Dzięki temu, że w przekroju deski znajdują się warstwy, zaletami są niewchłanianie się wilgoci, antystatyczna warstwa na całej powierzchni oraz równo oddawane ciepło.

Zatem nie ogranicza nas żaden ze sposobów ogrzewania w tym, aby mieć trwałą podłogę w stylu klasycznym bądź tworzyć harmonię w nowoczesnym wnętrzu.

Czy można zamówić inny odcień podłogi od dekorów dostępnych w ofercie?

W ofercie producenta podłogi drewnianej znajdziecie Państwo ok. 60 dekorów deski podłogowej dębowej, ale wykonywane są także wybarwienia indywidualne na specjalne zamówienie klientów.

U nas każdy znajdzie drewnianą podłogę, która będzie skrojona idealnie pod indywidualne wymagania.

Jaki jest najczęściej wybierany wzór przez Państwa klientów?

Jodełka francuska Tabaco produkowana przez Parkiet Hajnówka to jedna z ulubionych desek wśród polskich architektów wnętrz.

Czujemy odpowiedzialność za to, aby nasza jodła francuska nadal cieszyła się Państwa zaufaniem, a drewniana podłoga w jodełkę cieszyła Państwa oko na długie lata.

Ile kosztują podłogi drewniane?

Porównując parkiety do zwykłych paneli lub laminatu, nietrudno zauważyć, że cena regularna różni się na korzyść tych drugich. Naturalny dąb lub jesion z uwagi na sam proces produkcyjny i surowiec będzie droższy niż panele. Jednak jest to wydatek, który amortyzuje się latami i w tej perspektywie 10 czy 20% więcej nie stanowi aż tak dużej różnicy, szczególnie że w cenie otrzymujemy naturalne piękno, które wprowadzamy do naszego domu.

Najniższa cena za parkiet jest do uzyskania korzystając z zakupu z montażem. Obniżka wynika z niższego VAT za usługę.

Stosujemy także sprawiedliwą politykę cen. Nasz wybrany produkt znajdziecie Państwo w takiej samej cenie u każdego z 50 dystrybutorów w Polsce. Zdarza się jednak, że u któregoś z dystrybutorów można okresowo znaleźć deski podłogowe w promocyjnym dekorze i w cenie niższej niż cena regularna.

Co znajdę na tej stronie?

Parkiet dębowy to tradycyjne rozwiązanie podłogowe. Na tej stronie znajdziesz jedną z najbogatszych ofert – drewniane podłogi w szerokiej gamie kolorów i dekorów. Koniecznie zajrzyj do naszej biblioteki dekorów video.