Potrzebujesz błyskawicznej wyceny podłogi?

Formularz kontaktowy

Nasze salony

Kup parkiet hajnówka w swojej okolicy

Dostępne w każdym województwie

Tradycyjne podłogi drewniane – piękna strona codzienności

Popularność podłóg drewnianych oraz zainteresowanie różnymi ich formami sprawia, że wiodący producenci nieustannie oferują innowacyjne rozwiązania godne uwagi. Obecnie podłoga dębowa to nie tylko klasyczny kolor drewna i standardowy sposób układania desek, lecz szeroka gama barw, odcieni, wzornictwa.

Twoja podłoga może być dokładnie taka, jak chcesz. Jej wzór obejrzysz w wielu salonach sprzedaży w polskich miastach.

Urok podłóg drewnianych w najchętniej odwiedzanych miastach

Parkiet Hajnówka to firma lokalna, lecz wybierana chętnie w całej Polsce i za granicą. Na popularność drewnianej podłogi dębowej przekłada się w tym kontekście zaufanie do marki, która budowana od lat, znajduje się obecnie wśród liderów branży.

Nasze działania bazują na specjalistycznej wiedzy odnośnie drewna, nowoczesnym parku maszynowym, doświadczeniu pracowników. To sprawia, że podłogi sygnowane logo Parkietu Hajnówka spotkasz między innymi w:

  • Krakowie,
  • Gdańsku,
  • Lublinie,
  • Warszawie,
  • Łodzi,

Potencjał dębowej deski litej i deski dwuwarstwowej widać na przykładzie dotychczasowych realizacji, w miejscach często odwiedzanych, czyli takich, gdzie podłoga podlega stałej lub wzmożonej eksploatacji.

Solidne drewno i odpowiednio zakonserwowana warstwa wierzchnia sprawiają, że taka podłoga zawsze wygląda estetycznie, a jej pielęgnację można ograniczyć do niezbędnego minimum.

Zakupy online – wygodna i praktyczna strona wybierania podłogi

W Parkiet Hajnówka dostosowujemy się do każdej sytuacji, dlatego z myślą o Klientach przygotowaliśmy sprzedaż internetową.

W naszym sklepie online możesz wybrać rodzaj desek, skontaktować się mailowo lub telefonicznie, aby poznać szczegóły dotyczące poszczególnych materiałów, zapytać o dostępność danej gamy ofertowej w przypadku większych realizacji czy nietypowych zleceń. Jesteśmy do dyspozycji: SKLEP.

Wszechstronność drewnianej deski, wymierne korzyści z ogrzewania

O podłodze dębowej lub bukowej warto pamiętać również decydując się na ogrzewanie podłogowe. Deska dwuwarstwowa to mniej intensywna praca drewna, czyli mniejsza reakcja surowca na temperaturę czy wilgoć. Wybierając solidny materiał masz pewność, że podłoga nie odkształci się pod wpływem ciepła z instalacji ogrzewania podłogowego.

Takie deski wykazują optymalny współczynnik przewodzenia ciepła, czyli taki, aby podłoga była ciepła i faktycznie wpływała na temperaturę w pomieszczeniach, a jednocześnie w pełni bezpieczny dla samej posadzki.

Lista zalet takiego rozwiązania jest długa – od domowego, przyjemnego klimatu poprzez większą higieniczność, ważną dla alergików (właściwości antystatyczne) po uniwersalność ze względu na możliwość układania podłogi na instalacji ogrzewania elektrycznego oraz wodnego.

Nowy punkt widzenia – podłogi drewniane w różnym świetle

Możliwość zobaczenia podłóg drewnianych w świetle dziennym, ciepłym albo zimnym to koncepcja doceniona przez Klientów i innowacyjna forma katalogu, która pokazuje znacznie szersze spektrum wybierania konkretnej podłogi. Unikalność drewna polega na tym, że jest ono wielowymiarowe, w każdym świetle wygląda korzystnie, natomiast warto dokonać wyboru pod kątem konkretnych pomieszczeń. Ciemniejsze drewno sprawdzi się w nasłonecznionym, przestronnym salonie, jasne będzie idealne do nieco zacienionej sypialni albo pracowni.

Służymy fachową rada i pomocą. Warto zobaczyć przykłady podłóg drewnianych, kolekcję dekorów. Drewno to zawsze rozsądna inwestycja. Z powodzeniem wpisuje się w każde otoczenie.

Udostępniliśmy na naszej stronie internetowej również konfigurator podłóg online. Dzięki Floori szybko dodasz zdjęcia swoich pomieszczeń i zobaczysz je w wersji z nową podłogą. To wygoda na miarę oczekiwań.