Potrzebujesz błyskawicznej wyceny podłogi?

Formularz kontaktowy

Podłogi drewniane w Zielonej Górze

Podłogi drewniane w Zielonej Górze. Szerokie spektrum możliwości

Świat podłóg drewnianych to nieograniczone koncepcje wykończenia wnętrz w sposób zgodny z nowymi tendencjami, jednocześnie bazujący na tradycji surowca. Sprowadzane przez nas dęby oraz jesiony rosną na terenie Holandii Belgii i Ukrainy, a drewno z tych drzew spełnia wysokie wymogi co do jakości, estetyki oraz podatności na obróbkę.

Współpracując z salonem dystrybucji w Zielonej Górze ułatwiamy osobom zainteresowanym poznanie naszego asortymentu, gdy szukają ciekawych i wartościowych pomysłów na własne podłogi.

Podłoga dębowa lub jesionowa najlepsza dla Ciebie

O podłodze dębowej lub wykonanej z drewna jesionu możesz pomyśleć zarówno na potrzeby prac wykończeniowych w nowym domu lub mieszkaniu, jak też planując generalny remont. Wszechstronność oferowanej przez nas deski dwuwarstwowej sprawia, że sam proces układania przebiega szybko i sprawnie, a efekty są zgodne z oczekiwaniami.

Do głównych zalet takich podłóg należy zaliczyć:

  • różnorodność kolorów – od bieli poprzez szarości i brązy po głęboki czarny mat,
  • uniwersalność – nasze podłogi są chętnie wybierane tak do salonów, jak i do łazienki,
  • trwałość i niezawodność – zadbana podłoga może służyć nawet przez 100 lat,
  • domowy charakter – również surowe wnętrza staną się nieco bardziej przytulne,
  • ciepło powierzchni – ważne zwłaszcza, gdy lubisz podłogi bez dywanów,
  • szybkie sprzątanie – nie przyciągają kurzu, łatwo utrzymać je w czystości.

Poznając nasz bieżący asortyment zobaczysz także deskę dwuwarstwową w nietypowym kolorze, na przykład niebieską o nazwie DENIM, jak też też różne rodzaje wykończenia drewna. Wybierając dekor, który Ci się podoba oraz metodę wykończenia w postaci lakieru lub olejowania woskiem, decydujesz o stylu i charakterze Twojej przyszłej podłogi.

Doradcy w salonie sprzedaży odpowiedzą na Twoje pytania.

Sprzedajemy również online, zamów bez wychodzenia z domu

Odpowiedzią na potrzeby Klientów z Zielonej Góry i innych miast jest też nasz sklep internetowy, w którym prezentujemy całą aktualną kolekcję podłogi dębowej i jesionowej, a ponadto informacje o promocjach. Możesz więc w kilka chwil poznać dekory z regularnej sprzedaży, jak też wersje objęte rabatem.

Zależnie od Twoich potrzeb oraz budżetu, który chcesz przeznaczyć na zakup podłogi, szybko wybierzesz odpowiednią do domu, mieszkania, biura.

Zapytaj o szczegóły zamówień dzwoniąc do nas lub wysyłając wiadomość mailową. Dbamy o dostępność deski dwuwarstwowej w każdym z oferowanym przez nas dekorów.

Tak wygląda drewniana podłoga dębowa – zobacz w Zielonej Górze

O drewnianej podłodze dębowej i jej zaletach możesz się przekonać odwiedzając salon dystrybucyjny z Zielonej Góry. Tutaj warto obejrzeć nasz katalog z podłogami pokazanymi w świetle ciepłym oraz zimnym. Profesjonalne zdjęcia doskonale oddają zmienność drewna zależnie od oświetlenia.

Taka pogoda wygląda estetycznie, stylowo, nie wymaga wielu dodatków, ponieważ sama stanowi wyjątkową dekorację. Dbając o swoje wnętrza wybierz zatem drewno o ciesz się jego urodą przez długie lata.

Nasze salony

Kup parkiet hajnówka w swojej okolicy

Dostępne w każdym województwie