Potrzebujesz błyskawicznej wyceny podłogi?

Formularz kontaktowy

Podłogi drewniane w Olsztynie

Nasze podłogi drewniane w Olsztynie – kupuj tam, gdzie mieszkasz

Popularność naszej podłogi drewnianej sprawia, że stale rozwijamy sieć punktów dystrybucji, zapraszając do współpracy kolejne salony w poszczególnych województwach. Olsztyn to jedno z miast, w którym zainteresowanie podłogami z dębu i jesionu utrzymuje się na wysokim poziomie.

Od lat dajemy Klientom gotowe rozwiązania do ich wnętrz, aby wybieranie było prawdziwą przyjemnością. Tak w przypadku nowości, jak też w dekorach tradycyjnych najważniejsze jest piękno i unikalność drewna.

Zacznij od drewnianej podłogi dębowej lub jesionowej

Decydując się na konkretny styl podłóg w Twoim otoczeniu, możesz od tego właśnie zacząć proces aranżacji poszczególnych wnętrz.

Przykładowe realizacje Parkietu Hajnówka pokazują, że taka sama wersja sprawdzi się zarówno w surowych stylizacjach skandynawskich, jak też we wnętrzach glamour i innych.

Wystarczy odpowiednio dobrać meble, dekoracje okien, oświetlenie. Poniżej kilka przykładowych połączeń:

 • aby optycznie powiększyć niewielkie, niskie pomieszczenia warto wybrać:
  • jasną podłogę i jasne listwy przypodłogowe – do takich kompozycji pasują białe i jasne ściany oraz listwy przypodłogowe,
  • jasne dekory drewniane na ścianę – zastosowanie deski dwuwarstwowej w roli dekoracji ścian wniesie do Twoich wnętrz nieco innowacyjności,
  • wykończenie lakierowane – lśniące drewno odbija światło, a tym samym sprawia, że powierzchnia podłogi wydaje się większa niż jest w rzeczywistości,
 • aby wizualnie zmniejszyć przestrzeń i wprowadzić domowy klimat:
  • postaw na ciemne drewno podłogowe, którego w naszej ofercie zawsze jest wiele tak w wersji dębowej, jak i jesionowej,
  • zdecyduj się na więcej drewna w dekorowaniu ścian – optymalne rozwiązanie w dużym salonie połączonym z jadalnią albo w pokoju gościnnym.

Nasza propozycja to drewniane podłogi dębowe w stylu naturalnym, rustykalnym, country, czyli niemal całkowicie bezsęczne i ze zbliżonym rysunkiem usłojenia lub przeciwnie, gdy zdecydujesz się na różnorodność struktury oraz barwy drewna.

Klasyfikacja jesionu to: exclusive, kolor i rustyk.

Urządzenie wnętrz – nie tylko podłogi. Wybierz zakupy online

Deska dwuwarstwowa daje wiele możliwości aranżacyjnych i wykorzystywana jest nie tylko do układania parkietów. Poza drewnianą podłogą dębową lub wykonaną z drewna jesionu, coraz częściej sprzedajemy poszczególne dekory do ułożenia kompozycji na ścianach domów, mieszkań, obiektów usługowych, wypoczynkowych i wielu innych.

Teraz możesz kupować online, czyli w najwygodniejszy z możliwych sposobów. Poznaj nowości, promocje i cały nasz asortyment, aby w kilka chwil zamówić to, czego potrzebujesz.

Ogrzewanie podłogowe i deska dwuwarstwowa to dobry duet

Na instalację z ogrzewania podłogowego układano przed kilkoma dekadami niemal wyłącznie standardową terakotę, natomiast od lat miejsce płytek gresowych i innych z powodzeniem zajmuje drewno. Potencjał surowca odczuwalny jest w postaci równomiernie rozprowadzanego ciepła, dzięki czemu podłoga spełnia swoje zadanie.

W salonie partnerskim w Olsztynie możesz poznać i zamówić deskę dwuwarstwową, w której warstwa spodnia to podkład ze sklejki brzozowej, działający dodatkowo przeciwprężnie, zapobiegający odkształceniom nawet w najbardziej intensywnym sezonie grzewczym.

Nasze deski są obojętne również na wilgoć, więc coraz częściej pojawiają się w kuchniach i łazienkach Klientów.

Światło ciepłe i zimne – ciekawa forma prezentowania podłóg drewnianych

Inaczej niż wcześniejsze katalogi, nasze najnowsze wydawnictwo przedstawiające podłogi drewniane ukazuje je w świetle ciepłym i zimnym. Na wysokiej jakości zdjęciach widać doskonale, jak różny jest wygląd parkietów zależnie od padającego na nie światła. Przy określonych dekorach może być to zaledwie kilka tonów, a w innych dekorach też zmiana koloru – deska LATTE w świetle ciepłym ma odcień beżu, w świetle zimnym wygląda niemal zupełnie jak szara.

Takich tonacyjnych, ciekawych przemian jest znacznie więcej.

O szczegóły zapytaj w salonie w Olsztynie, doświadczeni doradcy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania.

Nasze salony

Kup parkiet hajnówka w swojej okolicy

Dostępne w każdym województwie