Potrzebujesz błyskawicznej wyceny podłogi?

Formularz kontaktowy

Podłogi drewniane w Kielcach

Zobacz na żywo podłogi drewniane w Kielcach

Nasze podłogi drewniane możecie obejrzeć na żywo kieleckim sklepie. Koniecznie zobaczcie z bliska każdy dekor. Im dłużej będziecie analizować jaką podłogę wybrać, tym lepiej zrozumiecie skąd wśród przyszłych właścicieli nieruchomości bierze się marzenie o drewniane desce podłogowej.

Ta oferowana przez Parkiet Hajnówka jest wielowarstwowa i dostosowana do ogrzewania podłogowego. Unikalne barwienia i sęki dają poczucie obcowania z naturą i posiadania przedmiotu jedynego w swoim rodzaju. Żaden odpowiednik nie jest w stanie realnie rywalizować z drewnianą podłogą w codziennym użytkowaniu. Podłoga inwestycja na lata, więc warto przyjrzeć się tematowi z bliska.

Ponad 70 dekorów podłóg drewnianych z dębu i jesionu dostępne w Kielcach

Dekory to inaczej kolory podłogi drewnianej. Podłoga drewniana może być wykonana z deski litej lub wielowarstwowej. Wbrew obiegowej opinii, to druga wersja oferuje dłuższą trwałość i wygodę w użytkowaniu. Na naszej stronie internetowej w zakładce “Produkty” zobaczysz nie tylko zdjęcia, ale też filmy prezentujące kilkadziesiąt dekorów.

Podłogi drewniane to produkt, który wyróżnia się wieloma detalami. Zwróć uwagę na pochodzenie drewna i jego jakość. Slogany na temat “najwyższej jakości” warto weryfikować. Sprawdź jak długo suszone jest drewno, jakiego drewna użyto i skąd pochodzi. Certyfikowany dąb i jesion Parkiet Hajnówka sprowadzamy z Belgii, Ukrainy i Holandii.

Odpowiedz sobie na pytanie czym powinna być pokryta podłoga.

W Kielcach oferujemy podłogę drewnianą z:

  • woskiem olejnym,
  • lakierem Renovation.

Jeszcze o zakupach online. To wygodny sposób kupowania podłogi

Nasze podłogi drewniane zobaczycie nie tylko w wielu polskich domach i mieszkaniach. Czujemy się wyróżnieni, że architekci odpowiedzialni za projekt Opery Narodowej w Oslo wybrali właśnie Parkiet Hajnówka. Zaszczyt jest tym większy, że obiekt uchodzi za ikonę norweskiej architektury i ma na swoim koncie elitarną europejską nagrodę Miesa van der Rohe.

W Polsce nasze drewniane podłogi znajdziecie także w Teatrze Słowackiego w Krakowie.

Jesteśmy polską rodzinną firmą z wieloletnim doświadczeniem w produkcji deski podłogowej. Nasi pracownicy niejednokrotnie są związani z Parkiet Hajnówka całe swoje zawodowe życie, a ich praca to w ogromnej mierze rzemiosło. Dzięki ich pracy nasze podłogi drewniane nie mają sobie równych w Polsce, a na rynkach zagranicznych cieszą się szacunkiem i zaufaniem.

Zamów bezpłatny katalog z podłogami drewnianymi

Katalogi podłóg drewnianych wielokrotnie prezentują zachwycające architekturą wnętrza, ale nie oddają rzeczywistego wyglądu podłogi. Stąd Parkiet Hajnówka stworzył pierwszy na świecie katalog prezentujący deskę podłogową w świetle ciepłym i zimnym. W ten sposób łatwiej dużo łatwiej wyobrazisz sobie produkt wypełniony dziennym lub sztucznym światłem. Jego wygląd zmienia się do tego stopnia, że użytkownicy mylą dekory.

Katalog podłóg drewnianych zamówisz bezpłatnie w punkcie dystrybucyjnym w Kielcach lub na naszej stronie www. Wypełnij formularz lub zadzwoń, a my skontaktujemy się z Tobą. Możesz także pobrać ekologiczną wersję elektroniczną w formie pliku .pdf

Glamour, Scandi czy Boho – wybierz deskę podłogową według stylu

Współpracujący z nami architekci poprosili nas o stworzenie kolekcji podłóg drewnianych, które pasują do poszczególnych stylów wnętrz. W ten sposób ułatwiamy wybór odpowiedniego dekoru deski podłogowej.

Do Twojej dyspozycji oddajemy kolekcje desek podłogowych:

  • glamour,
  • boho,
  • japandi,
  • scandi,

Parkiet Hajnówka udostępnia na stronie firmy konfigurator podłogi drewnianej. Wystarczy, że zrobisz telefonem zdjęcia swojego pokoju, wybierzesz kolor deski i po kilku chwilach zobaczysz wizualizację przypominającą docelową realizację.

Więcej o podłogach dowiesz się na naszym blogu, w sklepie online oraz u ponad 50 dystrybutorów na terenie Polski.

Nasze salony

Kup parkiet hajnówka w swojej okolicy

Dostępne w każdym województwie