Potrzebujesz błyskawicznej wyceny podłogi?

Formularz kontaktowy

Podłogi drewniane w Białymstoku

Podłogi drewniane w Białymstoku – powab drewna i jego funkcjonalność

Tworząc podłogi drewniane do salonów dystrybucji w Białymstoku zapewniamy wysoką jakość surowca oraz estetykę związaną z naturalnymi procesami jego powstawania. Równie restrykcyjnych norm przestrzegamy przy każdej realizacji. Odpowiednio dojrzałe dęby i jesiony sprowadzane są przez nas z Ukrainy, Belgii i Holandii, a ich podatność na obróbkę mechaniczną oraz prace wykończeniowe to gwarancja pięknego wyglądu gotowych podłóg.

To propozycja do domów, mieszkań, biur oraz wielu innych wnętrz użytkowych. Obecnie dostępna jest online.

Klasyczne podłogi drewniane. Trwałe i niezawodne

O podłogach drewnianych należy mówić jak o długofalowej inwestycji w estetykę swojego otoczenia, a także w komfort i zdrowie użytkowników. To materiał, który z czasem nabiera szlachetności, staje się unikalny, odzwierciedlający styl życia domowników. Jednocześnie odpowiednio zabezpieczony powłoką lakieru lub wosku olejnego, długo wygląda nieskazitelnie, nie wymaga radykalnego odnawiania.

Tworząc nowe kolekcje pamiętamy również o klasyce podłogi dębowej oraz jesionowej, dlatego aranżując wnętrze swojego domu, mieszkania, gabinetu, możesz skorzystać z gotowych, inspirujących propozycji.

Nasze deski lite oraz lamelowe wkomponują się w każdy design:

  • art déco – blichtr lat 20. XX wieku dobrze komponuje się z ciemną, satynową podłogą,
  • kolonializm – ekskluzywne drewno mebli dopełni deska o widocznym usłojeniu,
  • styl nowoczesny – wygląda korzystnie w towarzystwie matowych szarości,
  • loft – chłodne wnętrza ociepli podłoga o naturalnym wybarwieniu drewna,
  • glamour – pasuje do wnętrz z bielą podłóg lub odcieniami białego.

Różne gamy kolorystyczne oraz odcienie sprawiają, że możesz wybrać podłogę ton w ton zgodną z Twoimi oczekiwaniami.

Zobaczyć online? Teraz znacznie wygodniej

Dostosowując się do potrzeb Klientów stworzyliśmy profesjonalną witrynę internetową, w której przedstawiamy nasz aktualny asortyment w formie zdjęć, interaktywnego konfiguratora czy filmów YouTube. Wybierając spośród konkretnych dekorów zobaczysz, jak różne wzornictwo wiąże się z drewnem oraz skąd wynika jego unikalność.

Zobacz zdjęcia, filmy i zapoznaj się z informacjami o wybranej serii podłóg, aby dokonać trafnego wyboru.

Nasze rozwiązania doskonałe również na ogrzewanie podłogowe

Współczynnik przewodności cieplnej drewna jest wprawdzie niższy niż przewodnictwo terakoty lub kamienia, lecz w nowoczesnych, energooszczędnych wnętrzach pozwala całkowicie zaspokoić potrzeby mieszkańców. Przyjemnie ciepła podłoga dębowa lub jesionowa to komfort niezależnie od pory roku. Takie wnętrza mają domowy klimat i atmosferę, do której zechcesz wracać.

Na instalacjach grzewczych deskę litą zastępuje deska dwuwarstwowa, z solidnym sklejkowym podkładem. To konstrukcja zapewniająca odporność na działanie temperatury, stabilna pod względem formy, zachowująca swój pierwotny kształt, chętnie wybierana przez mieszkańców Białegostoku i innych miast.

Podłogi drewniane w dobrym świetle – ekspozycje z Białegostoku

Sposób prezentowania podłóg drewnianych to koncepcja, nad którą pracowali nasi specjaliści, a efektem są formy wystawowe, dostępne w salonach dystrybucji na terenie Białegostoku. Obecnie proponujemy zapoznanie się z naszym katalogiem online. W nim w świetle dziennym, ciepłym oraz zimnym zobaczysz wiele dekorów, aby ocenić, jak wpiszą się w styl Twojego otoczenia.

Podłoga drewniana, której producentem jest Parkiet Hajnówka, w każdym świetle dodaje wnętrzom szlachetności i charakteru.

Nasze salony

Kup parkiet hajnówka w swojej okolicy

Dostępne w każdym województwie