Potrzebujesz błyskawicznej wyceny podłogi?

Formularz kontaktowy

Podłogi drewniane w Katowicach

Oryginalne podłogi drewniane – zobacz je w Katowicach

Dzięki ekspozycjom podłóg drewnianych w salonach dystrybucji w Katowicach możemy prezentować nasze kolekcje osobom, które szukają nowatorskich rozwiązań, odkrywczych połączeń oraz inspiracji do urządzania dowolnych wnętrz.

Potencjał drewna, znany od wieków, również dziś ma znaczenie w urządzaniu domów, mieszkań oraz obiektów użytkowych. Wysokiej klasy surowce po odpowiedniej obróbce i konserwacji gotowe są na codzienną eksploatację.

Lite drewno, czyli niepowtarzalność podłóg drewnianych

Klienci wybierający podłogi drewniane mogą zobaczyć wiele wersji kolorystycznych, liczne odcienie danej barwy, a także gamę kolorów niestandardowych, na przykład Denim, nawiązujący do Classic Blue (kolor roku 2020 r. według Instytutu Pantone).

Nasi dystrybutorzy w Katowicach dbają zarówno o ekspozycję drewnianej podłogi dębowej oraz podłogi jesionowej, jak też o jakość obsługi, a obecnie wszelkie pytania możesz zadać telefonicznie lub drogą mailową, aby poznać szczegóły.

W każdym z salonów dystrybucyjnych, w których prezentowana jest gama ofertowa Parkietu Hajnówka, podczas kontaktu telefonicznego lub mailowego:

  • poznasz dekory z obecnej i poprzednich kolekcji,
  • zamówisz wycenę podłogi litej lub deski dwustronnej do dowolnych pomieszczeń,
  • poznasz propozycje ciekawych aranżacji, jeżeli jesteś na etapie urządzania wnętrz,
  • zlecisz zamówienie online przez nasz sklep internetowy.

Cały asortyment tworzony jest również z uwzględnieniem aspektów praktycznych. Zależnie od wybranej wersji, deski montować można na klej lub w systemie skrytych gwoździ.

Gotowa podłoga wygląda nieskazitelnie, bez śladów metod łączenia.

Jeszcze o wyborze online. To wygodny sposób kupowania podłogi

Wspomniana wyżej możliwość obejrzenia desek podłogowych online to stale optymalizowana usługa Parkietu Hajnówka i warto z niej skorzystać, gdy chcesz bez wychodzenia z domu obejrzeć dostępne podłogi, wybrać najlepszą dla siebie, skonsultować ze specjalistą i po prostu kupić.

Proponując tę formę odpowiadamy na potrzeby Klientów, a nasi doradcy są dostępni i chętnie odpowiadają na wszystkie pytania – wystarczy zadzwonić lub wysłać wiadomość mailową.

Ogrzewanie podłogowe? Deska dwuwarstwowa sprawdza się w każdym domu

O podłogach drewnianych Parkietu Hajnówka z salonów w Katowicach możesz pomyśleć również wtedy, gdy inwestujesz w ogrzewanie podłogowe. Aby instalacja grzewcza spełniała swoje zadanie i była bezpieczna dla użytkowników, należy użyć materiałów odpornych na działanie temperatury, zachowujących formę podczas intensywnego użytkowania.

Zdolność drewna do przewodzenia ciepła jest widoczna w naszej desce dwustronnej, której podkład ze sklejki wzmacnia te właściwości.

Zapotrzebowanie na ponadczasowe, uniwersalne rozwiązania sprawia, że Klienci chcą podłóg współgrających z instalacją grzewczą, a jednocześnie naturalnych, wpisujących się w domowy klimat. W naszej gamie ofertowej znajdują unikalne i praktyczne koncepcje.

Podłogi drewniane w Katowicach w blasku słońca i świetle LED-ów

Nowoczesne ekspozycje podłóg drewnianych przygotowujemy w formie katalogu z inwencją i zaangażowaniem.

Znając zagadnienia związane ze światłem naturalnym oraz sztucznym, zjawisko rozproszenia oraz właściwości barwy temperaturowej, tworzone są unikalne rodzaje kompozycji katalogowych, na których poszczególne dekory desek dębowych i jesionowych oświetla snop światła dziennego, świetlówek, żarówek halogenowych.

Warto dbać o detale, dlatego zachęcamy do odkrycia ponadczasowego drewna w różnej poświacie. Zobaczysz kunszt tworzenia w praktycznym wydaniu.

Nasze salony

Kup parkiet hajnówka w swojej okolicy

Dostępne w każdym województwie