Potrzebujesz błyskawicznej wyceny podłogi?

Formularz kontaktowy

Podłogi drewniane w Krakowie

Podłogi drewniane w Krakowie – gdzie znajdziesz deskę podłogową z dębu?

Podłogi drewniane Parkiet Hajnówka dostępne są w trzech lokalizacjach w Krakowie. W jednym miejscu porównasz dekory i ceny. Tutaj zamówisz katalog lub wypożyczysz próbnik dębowych podłóg.

Możesz liczyć na bezpłatne doradztwo doświadczonych sprzedawców, którzy pomogą dokonać Ci racjonalnego wyboru i umówią profesjonalną ekipę fachowców, układających produkt w domu lub biurze.

Drewniana podłoga Parkiet Hajnówka w Teatrze Słowackiego w Krakowie

Drewniane podłogi z dębu posiadają ponad 70 różnych kolorów i wersji. Stale uzupełniamy swoje kolekcje o nowe dekory m.in. japandi czy czarny mat (Perebel). W Krakowie sprzedajemy polską deskę podłogową Parkiet Hajnówka od wielu lat, a wśród naszych Klientów jest m.in. krakowski Teatr Słowackiego.

Nasze drewniane podłogi od lat cieszą się zaufaniem krakowian, ponieważ tutaj – jak mało gdzie – jakość ceni się ponad wszystko. Miasto, które istnieje setki lat, jest dowodem na zasadność użycia najlepszych produktów podczas budowy budynku lub urządzania mieszkania.

Nowe kolekcje podłóg drewnianych Parkiet Hajnówka dostępne w Krakowie:

  • japandi,
  • scandi,
  • glamour,
  • boho,
  • nowy dekor: classic blue,
  • nowy dekor: perebel (czarny mat),

Coraz więcej krakowian wybiera drewnianą deskę przystosowaną do ogrzewania podłogowego

Jeśli poszukujesz drewnianej deski podłogowej, która przetrwa pokolenia i będzie dostosowana do potrzeb współczesności, wybierz Parkiet Hajnówka. Dostępne w Krakowie podłogi drewniane skonstruowaliśmy tak, aby można je było położyć na ogrzewanie podłogowe.

Cechuje je także wysoka wytrzymałość.

Nasza dębowa deska podłogowa została wyprodukowana z belgijskiego i holenderskiego drewna w polskim zakładzie produkcyjnym na Podlasiu.

Pierwszy w Krakowie katalog prezentujący podłogę drewnianą w świetle ciepłym i zimnym

Drewniane podłogi wyglądają zupełnie inaczej w świetle dziennym, ciepłym czy zimnym. W krakowskich salonach Parkiet Hajnówka udostępniliśmy nasz najnowszy katalog 2020, w którym ułatwiamy Wam wybór najlepszego dekoru deski podłogowej.

To jedyna szansa, aby obiektywnie ocenić jak drewniana podłoga będzie wyglądać w Waszym krakowskim domu, biurze lub mieszkaniu.

Zobacz jak wyglądają wnętrza naszych salonów w Krakowie

Nasze salony

Kup parkiet hajnówka w swojej okolicy

Dostępne w każdym województwie