Potrzebujesz błyskawicznej wyceny podłogi?

Formularz kontaktowy

Podłogi drewniane w Rzeszowie

Sklepy z podłogami drewnianymi w Rzeszowie

Zapraszamy do salonów dystrybucyjnych Parkiet Hajnówka. Lista sklepów z podłogami drewnianymi w Rzeszowie w formie Map Google dostępna jest poniżej. Szeroka oferta desek podłogowych pozwala dokonać optymalnego wyboru pod kątem dekoru i ceny. Nie przypadkiem wybraliśmy tych specjalistów.

Mają wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i układaniu drewnianych podłóg.

Możesz liczyć na ich fachowe doradztwo.

Nowości czy klasyka? Wybór ponad 70 kolorów deski podłogowej w Rzeszowie

Podłoga drewniana to jeden z ponadczasowych elementów wnętrza. Nie znaczy to jednak, że branża oferuje wyłącznie kilka niezmiennych kolorów zabarwień deski podłogowej z dębu lub jesionu.

Tabaco, Imszar czy dekory z kolekcji Puszczańskie Uroczyska cieszą się ogromnym zainteresowaniem architektów wnętrz w Polsce. Nie są to typowe kolory deski podłogowej, ale bez wątpienia przywodzą swoim wyglądem na myśl naturę.

Aby ułatwić zakup podłogi stworzyliśmy dla Was także kolekcje dekorów zgodne ze stylem wnętrza:

 • scandi,
 • japandi,
 • boho
 • glamour.

Pamiętajcie, że podłogi drewniane dostępne są w trzech klasycznych formach:

 • deska warstwowa duo,
 • jodła francuska,
 • jodła angielska,

Jeszcze w 2020 roku mamy w planach przedstawić kilka premierowych dekorów.

Parkiet Hajnówka potwierdza jakość podłogi drewnianej gwarancją

W sklepie w Rzeszowie zapytaj o gwarancję na podłogę drewnianą. Kluczowe dla jej długowieczności będą procesy pielęgnacyjne – typowe dla każdej deski podłogowej. Sprzedawca zaoferuje Ci profesjonalne środki, dzięki którym podłodze niestraszny będzie upływ czasu.

Jeśli przewidujesz intensywny ruch w pomieszczeniu, wybierz olejowaną podłogę z dębu.

Chyba tylko stal kojarzy się Polakom z trwałością równie jak dąb. Ten certyfikowany surowiec sprowadzamy z Belgii, Holandii i Ukrainy.

Dbamy o jego jakość, ale także kwestie przyrodnicze w każdym kraju. Hajnówka znajduje się bardzo blisko Puszczy Białowieskiej, więc cały nasz zespół od dziecka wychowany jest w ogromnym szacunku do środowiska naturalnego.

Katalog ze światłem ciepłym i zimnym – obiektywne spojrzenie na podłogi drewniane

Podłoga drewniana to wybór na lata, więc upewnij się, że kupujesz ten idealny. Chcemy ułatwić Ci podjęcie decyzji. Deskę podłogową Parkiet Hajnówka obejrzysz nie tylko w naszych sklepach w Rzeszowie.

Zamów bezpłatny katalog, prezentujący dekory w świetle ciepłym i zimnym. Jako pierwsi na świecie stworzyliśmy materiały reklamowe podłogi drewnianej, które obiektywizują wygląd produktu. Zobacz jak wygląda dany kolor w świetle dziennym i jak zmieni się, gdy wieczorową porą w domu włączysz ledy, lampy i żyrandole.

W katalogu Parkiet Hajnówka znajdziesz m.in.:

 • szczegółowy opis oferty podłóg drewnianych,
 • więcej informacji o producencie,
 • bogatą galerię realizacji z deską dębową i jesionową,
 • wstęp Ambasadora Marki,
 • specyfikacje techniczne.

Podłogi drewniane Parkiet Hajnówka w Norweskiej Operze Narodowej

Kupując podłogi drewniane Parkiet Hajnówka w Rzeszowie wybierasz uznanego na świecie producenta. Nasze produkty znajdują się w wielu ambasadach, zamkach czy domach Polaków z listy TOP 100 polskiego magazynu Forbes. Odwiedzając Kraków, naszą drewnianą podłogę obejrzysz w Teatrze Słowackiego, a będąc w Oslo osobiście wypróbujesz ją w Operze Narodowej – norweskiej ikonie architektury.

Jeśli masz pytania, wyślij formularz, zadzwoń lub wyślij wiadomość za pośrednictwem Facebooka lub Instagramu. Zapoznaj się z opiniami nt. Parkiet Hajnówka w zakładce Dlaczego My.

Nasze salony

Kup parkiet hajnówka w swojej okolicy

Dostępne w każdym województwie