Potrzebujesz błyskawicznej wyceny podłogi?

Formularz kontaktowy

Podłogi drewniane Wrocław – jak dojechać do sklepu

Podłogi drewniane Wrocław

Podłogi drewniane odmieniają oblicze każdego wnętrza. Drewno wpisuje się idealnie w potrzeby współczesnych użytkowników. Czy to wnętrza niewielkiego mieszkania, czy znacznie większe przestrzenie użytkowe i kulturalne we Wrocławiu, szlachetność oraz piękno widoczne w podłogach drewnianych stanowią dobry wstęp lub uzupełnienie każdej aranżacji.

Widać to między innymi na poszczególnych ekspozycjach, zmienianych regularnie wraz z kolejnymi edycjami katalogów Parkietu Hajnówka.

Bogactwo barw i odcieni z nowoczesnymi podłogami drewnianymi

Współczesna podłoga dębowa lub jesionowa może być biała albo niemal czarna.. To zasługa współczesnych metod obróbki oraz zastosowania odpowiednich preparatów, w pełni bezpiecznych dla struktury drewna oraz neutralnych dla domowników i domowych zwierząt.

Zainteresowanie Klientów z Wrocławia i innych miast najnowszymi propozycjami to potwierdzenie, że naturalna barwa drewna ustępuje pola nowym rozwiązaniom.

Odpowiedzią na ten trend są nasze nowe kolekcje, w których dekor i kolorystyka zawsze mają kluczowe znaczenie. Pełen wachlarz widać między innymi w kolekcji „BOHO”:

  • CLASSIC – dąb w stylu rustykalnym, najjaśniejsze zabarwienie z tego zestawienia,
  • NIKOR – wersja pomiędzy beżem a brązem, z dosyć gęsto ułożonymi sękami,
  • AGAT – ciemny brąz z wyraźnie zaznaczonym usłojeniem,
  • TABACO – najciemniejszy odcień brązu, uszlachetniony woskiem olejnym,
  • KOSY MOST – wyjątkowy mariaż szarości, beżu i brązu,
  • COCONUT – ciemniejsza szarość, również z domieszką brązowych odcieni,
  • BORTNIK – deska niemal całkowicie szara, z podkreślonym usłojeniem.

Podłoga biała to na przykład INVERNO z kolekcji „SCANDI”, a ciemniejsza niż TABACO – NOCHE DE LA LUNA („GLAMOUR”). Zobacz, która najlepiej wpisze się w Twoją koncepcję wnętrz.

Podłogi drewniane Parkiet Hajnówka i zakupy online

Transakcje przez Internet to obecnie standard, dlatego w odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów stworzyliśmy sklep internetowy, w którym szybko i wygodnie, bez wychodzenia z domu, kupisz wybraną podłogę. Wymiary desek oraz inne istotne informacje pomogą w podjęciu decyzji zależnie od tego, jaki wzór chcesz mieć na swojej podłodze.

W przypadku wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Stabilna warstwa wierzchnia na ogrzewanie podłogowe

Naturalne drewno dobrze przewodzi ciepło, a odpowiednia konstrukcja deski dwuwarstwowej to optymalne rozwiązanie, gdy szukasz materiału stabilnego, odpornego na zmiany temperatury. Podkład z solidnej sklejki oraz drewniane lamele stanowią połączenie, które współgra z ogrzewaniem podłogowym. Czy to niewielka domowa łazienka, czy obszerny hotelowy hol, ten asortyment sprawdzi się doskonale.

Drewno z Parkietu Hajnówka daje gwarancję powtarzalności kolorów oraz poszczególnych cech surowca, na przykład zbliżoną częstotliwość występowania sęków na metr kwadratowy danej partii. Twoja podłoga będzie nie tylko funkcjonalna, ale też estetyczna.

O podłogach drewnianych i ich prezentacji we Wrocławiu

Domy prywatne i miejsca użyteczności publicznej we Wrocławiu oraz innych miastach to przestrzenie, w których widać potencjał drewnianej podłogi dębowej oraz podłóg jesionowych.

Przykłady podłóg znajdują się również w naszym katalogu online – przygotowane we współpracy ze specjalistami symulacje światła dziennego, ciepłego oraz zimnego pozwalają na przykładzie desek dwuwarstwowych zobaczyć, jak dana podłoga będzie wyglądać w Twoim domu, firmie, czy innym dowolnym wnętrzu.

Nasze salony

Kup parkiet hajnówka w swojej okolicy

Dostępne w każdym województwie