Potrzebujesz błyskawicznej wyceny podłogi?

Formularz kontaktowy

Podłogi drewniane w Lublinie

Podłogi drewniane tradycyjne dostępne w Lublinie

Szerokie spektrum zalet podłóg drewnianych uzupełniane jest wciąż o kolejne atuty wraz z pojawianiem się nowych kolekcji. Udoskonalona obróbka drewna, innowacyjne metody jego wykończenia i konserwacji, unikalne kolory to jedne z głównych cech docenianych przez Klientów.

Współczesne podłogi wyglądają dokładnie tak, jak oczekują tego przyszli użytkownicy w domach, mieszkaniach, firmach, obiektach wypoczynkowych. Doceniają to również mieszkańcy Lublina.

Optymalne formy wykończenia podłóg drewnianych

Za wygląd drewnianej podłogi dębowej lub jesionowej odpowiada rodzaj surowca, wiek drewna oraz sposób jego obróbki, lecz ważna jest również metoda impregnacji, a także rodzaj i klasa preparatów użytych do poszczególnych działań.

Gama ofertowa Parkietu Hajnówka to wyłącznie ekologiczne, bezpieczne i antyalergiczne środki, które chroniąc drewno chronią jednocześnie Ciebie, są także przyjazne środowisku.

Decydując się na podłogę dębową Natur, Standard, Rustyk, Country albo na wersję jesionową: Exclusive, Color lub Rustyk, możesz zobaczyć ją z warstwą nawierzchniową:

  • lakieru „elastic – chroni przed zabrudzeniami oraz wilgocią, skutecznie zabezpiecza przed deformacją desek; w przypadku uszkodzeń wymaga cyklinowania i ponownego lakierowania;
  • lakieru „renovation – możliwa jest renowacja miejscowa bez konieczności cyklinowania całej podłogi; nie powoduje śliskości parkietu, podłoga przez lata może wyglądać korzystnie i świeżo;
  • wosku olejnego – najczęściej w wersji matowej, półmatowej lub z jedwabistym połyskiem; specjalna powłoka z mikroporami chroni drewno, zapewniając jednocześnie stałą wymianę powietrza w strukturze desek.

Nasze podłogi w salonach w Lublinie to wiele innowacyjnych rozwiązań, na przykład wersje kolorystyczne inspirowane wzornikiem Instytutu Pantone.

Kolorem na rok 2020 jest Classic Blue – ciemnoniebieski, którego odpowiednikiem jest nasz Denim. Odważne połączenie z drewnem wygląda nowatorsko, niemal rewolucyjnie.

Cały asortyment dostępny w konfiguratorze wnętrz

Wygoda oglądanie produktów online to opcja ceniona przez Klientów szukających podłogi, dlatego na naszej stronie www znajdziesz wiele ciekawych propozycji tradycyjnych podłóg drewnianych.

Ułożone tak, aby usprawniać poznanie całej gamy ofertowej, z informacjami, które pomogą Ci podjąć decyzję o wyborze konkretnej linii.

Oglądanie bez wychodzenia z domu to standard, do którego dostosowujemy się z myślą o potrzebach Klientów. Na naszej stronie użyjesz konfiguratora, obejrzysz dekory podłóg m.in. w formie filmów YouTube.

Deska dwuwarstwowa do ogrzewania podłogowego. Rozsądny pomysł

Zainteresowanie podłogami drewnianymi w kontekście ogrzewania podłogowego sprawia, że normą jest obecnie tworzenie desek odpowiednich do ułożenia na instalacji cieplnej. Nasza deska dwuwarstwowa zapewnia optymalną akumulację ciepła i jego równomierne oddawanie do wnętrz, aby komfort cieplny odczuwalny był jak najdłużej.

Prawidłowo ustawione parametry systemu grzejnego zapobiegają przegrzewaniu podłogi. Temperatura nawierzchni powinna wynosić maksymalnie 28 stopni Celsjusza. Takie temperatury są neutralne dla dębiny oraz jesionu.

Wszystkie światła na podłogi drewniane w Lublinie

Możliwość zobaczenia podłóg drewnianych i porównanie ich wyglądu w świetle dziennym, ciepłym oraz zimnym, to nasza pionierska koncepcja w formie katalogu, ceniona również przez Klientów z Lublina.

Taka forma dobrze się sprawdza, ponieważ pokazuje wzory na deskach z regularnym wybarwieniem, czyli takich, jakie trafiają później do domowych i innych wnętrz przyszłych użytkowników.

Katalog możesz obejrzeć na naszej stronie internetowej.

Nasze salony

Kup parkiet hajnówka w swojej okolicy

Dostępne w każdym województwie