Potrzebujesz błyskawicznej wyceny podłogi?

Formularz kontaktowy
2 grudnia, 2019

Dębowa deska podłogowa Parkiet Hajnówka z ambasadorem. Maciej Maniewski o współpracy z producentem podłogi

Maciej Maniewski i polski producent drewnianej podłogi podpisali umowę o współpracy 1 grudnia. Telewizyjna osobowość i fryzjer polskich gwiazd znany na co dzień ze współpracy ze stacją telewizyjną TVN, będzie promował dębową deskę podłogową Parkiet Hajnówka w swoich salonach fryzjerskich na terenie Polski.

Parkiet Hajnówka poszerza sieć dystrybucji

Współpraca ambasadora i marki zasługuje na uwagę, bo nie skupia się wyłącznie na obecności w mediach tradycyjnych czy popularnych kontach social media osoby publicznej.

Ponad 3000 Klientów Salonów Maniewski w Krakowie, Warszawie, Katowicach, Rzeszowie i Wrocławiu zapozna się z naszą najnowszą kolekcją i Katalogiem Światło Ciepłe-Zimne na 2020 rok – mówi Walenty Wasiluk, prezes Parkiet Hajnówka. Nasza dębowa deska podłogowa znajduje się dzisiaj w norweskiej Operze Narodowej w Oslo czy Teatrze Słowackiego w Krakowie. Architekci od lat okazują nam zaufanie. Teraz nasz dąb zagościł także w domu Pana Maćka Maniewskiego. Cieszę się, że spośród wielu ofert współpracy, wybrał nas – dodaje.

Rozszerzenie sieci dystrybucji o niestandardowe miejsca ekspozycji to element nowej strategii firmy, która wdrażana jest od początku roku. Parkiet Hajnówka prezentuje produkty w miejscach, w których Klienci marki spędzają czas wolny. W 2019 roku producent podłóg drewnianych rozpoczął Akcję Regenerację – wsparcie metamorfoz polskich hoteli. W ramach współpracy z Hotelem Białowieski w Białowieży odmieniona została restauracja m.in. zyskała nową drewnianą deskę podłogową. Finałem akcji będzie zaproszenie czterdzieściorga architektów wraz z osobami towarzyszącymi na weekend SPA. Bez nudnych prezentacji i szkoleń każdy z nich będzie mógł zobaczyć produkty Parkiet Hajnówka – niejako przy okazji.

Dom Macieja Maniewskiego to hołd dla minimalizmu i szlachetnego drewna

Maciej Maniewski lada moment wprowadzi się do jednego z najbardziej niezwykłych domów w Polsce. Każdy kogo uwodzi styl japandi, będzie pod wrażeniem architektury. Minimalistyczny projekt wykazuje wyjątkowy szacunek do otoczenia – sosnowego lasu w podwarszawskiej Magdalence. Budynek składający się z dwóch mieszkań ma w sumie ponad 400 metrów kwadratowych, a mimo to bardzo naturalnie wpasowuje się w otoczenie. Jest nowoczesny w nienachalny sposób.

dom Macieja Maniewskiego

deska podłogowa Agat Parkiet Hajnówka

Pierwszy katalog ze światłem ciepłym i zimnym zyskuje uznanie architektów

Parkiet Hajnówka to czołowy producent drewnianej podłogi w Polsce. Architekci wybierają produkty firmy ze względu na szeroką ofertę dekorów i jakość. Dębowa deska podłogowa produkowana jest na Podlasiu z certyfikowanego drewna z Belgii, Ukrainy i Holandii. W kolekcjach producenta podłogi znajdziemy wiele nieklasycznych dekorów m.in. czarny mat oraz Pantony 2018 i 2019 – classic blue i living coral.