Potrzebujesz błyskawicznej wyceny podłogi?

Formularz kontaktowy
14 listopada, 2019

Deska podłogowa dębowa to idealny wybór do Twojego domu, restauracji czy hotelu

Deski podłogowe dębowe Parkietu Hajnówka są wykonane z naturalnego drewna. Ich konstrukcja jest wciąż udoskonalana tak, by przetrwały w idealnym stanie przez lata. Podłogi drewniane  mają stabilność wymiarową, dzięki czemu podłoga nie ulega wypaczeniom, a odpowiednio ułożone deski nie kurczą się. Podłoga z naturalnych desek nadaje wnętrzom charakteru. Jest piękna, przyjazna dla zdrowia i ciepła w dotyku.

Lite i warstwowe deski podłogowe to czysta elegancja

Produkowane przez naszą firmę deski podłogowe lite i warstwowe są synonimem piękna i elegancji. To właśnie szlachetny i naturalny materiał jakim jest dąb, podkreśla styl każdego pomieszczenia, nadając mu ciepły i jednocześnie luksusowy charakter. Odpowiednio dobrana podłoga dębowa wyeksponuje piękno każdego wnętrza – klasycznego, rustykalnego lub nowoczesnego.

Drewniana dębowa podłoga idealna dla alergików

Deski podłogowe dębowe doskonale sprawdzają się w domach, w których mieszkają alergicy oraz dzieci. Dzieje się tak, ponieważ deski podłogowe dębowe czy jesionowe jonizują powietrze i pozytywnie wpływają na mikroklimat w pomieszczeniach.  Dodatkowo, naturalna drewniana podłoga nie przyciąga kurzu i jest łatwa do utrzymania w czystości. Wystarczy regularne odkurzanie oraz od czasu do czasu zmywanie ze specjalnymi preparatami pielęgnującymi.

Podłoga wykonana z deski dębowej oprócz walorów wizualnych, posiada wiele zalet czysto użytkowych. Deska podłogowa dębowa produkowana przez firmę Parkiet Hajnówka jest:

  • trwała i stabilna wymiarowo
  • produkowana w 60 kolorach
  • izoluje termicznie
  • naturalna i ekologiczna
  • idealna na ogrzewanie podłogowe

Trwałość deski podłogowej dębowej 

Drewniane podłogi dębowe to inwestycja na wiele lat. Oczywiście wtedy, gdy prawidłowo zabezpieczymy podłogę dębową będzie odporna na zarysowania i wgniecenia. Warto wiedzieć, że deski podłogowe, w odróżnieniu od paneli laminowanych, można poddać renowacji i ponownie zabezpieczyć olejowoskiem lub lakierem.

 

deska-podlogowa-debowa-infografika2

Szeroka gama kolorów podłogi drewnianej dębowej

Oferta producenta podłóg drewnianych Parkiet Hajnówka obejmuje bardzo szeroki wybór kolorów (dekorów) desek podłogowych – w stałej ofercie jest około 60 dekorów. Produkujemy zarówno podłogę drewnianą o mało widocznych sękach, jak też podłogę charakteryzującą się licznymi sękami i przebarwieniami, podkreślającymi naturalny charakter drewna. Ponadto poszczególne dekory desek podłogowych Parkietu Hajnówka różnią się strukturą drewna, kolorem i układem słoi, a także wykończeniem powierzchni. Deski podłogowe dębowe proponujemy w wersji szczotkowanej lub bez szczotki, olejowanej lub lakierowanej. Zobacz kolekcję deski podłogowej dębowej Parkiet Hajnówka.

Deski podłogowe dębowe idealne na ogrzewanie podłogowe

Dębowe deski podłogowe to doskonały izolator termiczny i akustyczny. Dają one wrażenie przytulności i z przyjemnością można chodzić po nich na boso. W naszej ofercie są także deski podłogowe warstwowe, odpowiednie do montażu na ogrzewaniu podłogowym. Producent deski podłogowej zaleca montaż podłogi na klej do podłoża, na ukryte gwoździe. Warstwowa budowa deski podłogowej ogranicza do minimum rozsychanie się w okresie grzewczym i zapobiega powstawaniu szpar i pęknięć w desce położonej na ogrzewaniu podłogowym.

Wysokiej jakości drewno do produkcji desek podłogowych pochodzi z Europy

Deski podłogowe Parkiet Hajnówka wytwarzamy z certyfikowanego drewna dębowego lub jesionowego pochodzącego z Belgii, Ukrainy i Holandii. Dąb i jesion cechują się wysoką trwałością oraz pięknym usłojeniem i wyglądem drewna. 

Szeroka sieć dystrybutorów w całej Polsce, a nawet w Rosji i Australii

Jako producent podłóg drewnianych stworzyliśmy sieć dystrybucji w całej Polsce. Deski podłogowe Parkiet Hajnówka objęte są wieloletnią gwarancją. Gwarancji udzielamy wówczas, gdy klient dostosuje się do naszych zaleceń jako producenta oraz powierza montowanie drewnianej podłogi sprawdzonej ekipie parkieciarskiej. Sprawdź, gdzie możesz kupić deski podłogowe dębowe – sieć dystrybucji podłóg drewnianych Parkiet Hajnówka.

deska-podlogowa-debowa-infografika3

deska podłogowa dąb - katalog 2020