Potrzebujesz błyskawicznej wyceny podłogi?

Formularz kontaktowy
14 października, 2021

Deska podłogowa ceny w 2023. Szybka wycena i konfigurator podłóg

Deska podłogowa ceny ma zdecydowanie wyższe niż panele czy laminat. Czy użyjesz podłogi drewnianej w projekcie wnętrza zależy bez wątpienia od budżetu, którym dysponujesz, przeznaczenia pomieszczenia, które budujesz lub remontujesz. Jeśli wynajmujesz mieszkanie, możesz wybrać tańszy produkt, jeśli tworzysz właśnie wizję domu na lata dla siebie i swojej rodziny, deski podłogowe powinny być ważną jej częścią.

Ceny deski podłogowej – zaglądamy do sklepów w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Katowicach i Białymstoku

Ceny deski podłogowej mogą różnić się nieznacznie w sklepach, ale zwykle są na zbliżonym poziomie. Przy większym zamówieniu na pewno warto zapytać sprzedawcę o rabat, ale czy faktycznie cena deski podłogowej powinna zadecydować o naszym wyborze? Ta inwestycja bez wątpienia nie będzie najtańszą na budowie lub podczas remontu. Niemniej to wydatek, który rozkłada się na wiele lat, więc jeśli wydanie 10-20% więcej sprawi, że codziennie uśmiechniemy się, wchodząc do własnego salonu, warto rozważyć taką opcję. Cena deski podłogowej w Warszawie nie będzie wyższa, niż w mniejszych Kielcach czy Białymstoku. To stereotyp, że materiały budowlane zakupione w małych miastach wiążą się z oszczędnością. Częściej dochodzi do sytuacji zupełnie odwrotnej.

Deska podłogowa ceny

Miasto Deska 5G Tabaco Latte
Warszawa 170 282 277
Kielce 170 282 277
Gdańsk 170 282 277

Deska podłogowa z dębu czy tanie panele

Deska podłogowa z dębu w salonie oraz korytarzu zwróci uwagę każdego kto odwiedzi Twój dom lub mieszkanie. Ceny paneli podłogowych lub ceny podłogi winylowej zaczynają się jednak od dużo niższych kwot, więc na pewno wielu z Was rozważa taki zakup. Jako producent dębowej deski podłogowej, nie jesteśmy obiektywni – wybór podłogi drewnianej w oczywisty sposób wiąże się z budżetem kredytu lub wysokością zaoszczędzonych na nieruchomość środków. Rzecz w tym, że podłoga to inwestycja na lata. Drewniana deska podłogowa dębowa pokryta woskiem olejnym to produkt przyjazny dla dzieci i zwierząt domowych. Do tego biodegradowalny i trwały.

Wygląd paneli podłogowych to powtarzalny wzór „ksero”, zwykle sporo chemii, której w nowym mieszkaniu lepiej mieć jak najmniej. Natomiast każdy egzemplarz deski podłogowej jest inny i ma niepowtarzalny wygląd. Przed zakupem należy po prostu obejrzeć obie opcje na żywo. Pamiętajmy przy tym, że cena deski podłogowej z montażem obniża wysokość podatku VAT.

Cena deski podłogowej z montażem – 8% VAT zamiast 23%

Cena deski podłogowej z montażem obniża Vat, ponieważ traktowana jest jako usługa. Tym samym łącząc produkt z usługą sporo oszczędzamy. Przy tej okazji warto rozważyć zainwestowanie oszczędności w wyższej jakości produkt:

  • odporny na wilgoć
  • przystosowany do ogrzewania podłogowego
  • ekologiczny
  • bezpieczny dla domowników
  • po prostu szlachetniejszy i lepiej wyglądający

Montaż deski podłogowej zawsze powinna odbywać się przy wsparciu lub pełnym zaangażowaniu wyspecjalizowanych parkieciarzy – specjalistów, którzy znają się na swojej pracy i zaoszczędzą Ci niepotrzebnych stresów. Szczególnie przy budowie domu temat może okazać się bardziej skomplikowany niż się pozornie wydaje. Stąd fachowa ekipa to oszczędność czasu oraz gwarancja spokoju – już wiecie lub wkrótce się dowiecie jakie to cenne. Aby zamontować podłogę w sposób poprawny, najlepiej wybrać parkieciarzy poleconych przez sprzedawcę w sklepie wyspecjalizowanym w sprzedaży i układaniu podłogi drewnianej.

deska podłogowa ceny

deska podłogowa 2023

Zapoznaj się z naszymi produktami – obejrzyj katalog podłóg, kanał YouTube z dekorami deski podłogowej lub skorzystaj z konfiguratora podłogi dostępnego na parkiethajnowka.pl W zakładce /realizacje znajdziesz także szerokie portfolio realizacji wnętrz. Interesuje Cię cena deski podłogowej? Zadaj pytanie,  klikając w przycisk „Poproś o wycenę” (pomarańczowy lub czerwony przycisk).