Potrzebujesz błyskawicznej wyceny podłogi?

Formularz kontaktowy
27 lipca, 2021

Podłoga drewniana bielona 2021/22

Podłoga drewniana bielona to jedna z najpopularniejszych desek podłogowych wielowarstwowych do domu lub mieszkania. Architekci, używając produktu we wnętrzach, powiększają je optycznie i niejako rozjaśniają. Przez wielu wygląd podłogi bielonej uznawany jest za bardziej szlachetny i wyszukany – pięknie uwydatnia sęki i nadaje jej niebanalny odcień. W tym tekście opowiemy:

  1. na czym polega wyjątkowość produktu
  2. jak powstaje deska podłogowa bielona
  3. jakie bielone deski warstwowe dostępne są w ofercie Parkiet Hajnówka – producenta podłóg drewnianych.
podłoga drewniana bielona

photos: Katarzyna Seliga-Wróblewska, Marcin Wróblewski / Fotomohito

Podłogi bielone z dębu – oferta

Podłogi bielone z dębu dostępne są w ofercie Parkiet Hajnówka w kilkunastu dekorach. Efekt bielenia podłogi uzyskuje się poprzez zastosowanie odpowiedniej technologii. Co ważne, zabieg ten w niektórych bielonych dekorach nie zasłania naturalnego koloru drewna, a raczej go uwydatnia. Deska bielona występuje zarówno w selekcji bezsęcznej jak i z sękami.

Dąb bielony na podłodze dostępny jest w następujących dekorach podłóg:

  • Latte
  • Cornel
  • Cotton
  • Cyrkon

 

Więcej zdjęć wnętrz z podłogą drewnianą bieloną zobaczysz na Instagramie Parkiet Hajnówka.

Deski podłogowe bielone we wnętrzach

Podłoga drewniana jest często postrzegana jako praktyczna i trwała opcja podłogowa. Nie oznacza to jednak nudy, klasyki czy sztampy. Producenci oferują szeroki wybór barwień drewna – w tym bielenie. Deski podłogowe bielone znajdziemy w różnych stylach architektonicznych wnętrz np. skandynawskim lub prowansalskim. Bez wątpienia pomieszczenia z ograniczonym dostępem naturalnego światła, staną się dzięki niej bardziej przestronne i jaśniejsze.

Bielona podłoga to także rozwiązanie trwałe i praktyczne. Dzięki zabezpieczeniu powierzchni wieloma warstwami lakieru, produkt staje się w pełni odporny na brud i wilgoć. W dodatku wszystkie deski podłogowe Parkiet Hajnówka są przystosowane do ogrzewania podłogowego.

Parkiet Hajnówka – jako producent podłogi drewnianej – oferuje bodajże największy na polskim rynku wybór dekorów podłóg. Na życzenie Klienta wielokrotnie rozszerzamy swoją ofertę o wybarwienie listew przypodłogowych oraz innych elementów wnętrza. Deskę warstwową produkujemy z certyfikowanego drewna pochodzącego z Belgii, Ukrainy oraz Holandii. Energia pozyskiwana do produkcji każdego metra kwadratowego naszej drewnianej podłogi pochodzi z elektrowni fotowoltaicznej.

Podłogi bielone w katalogu 2021/22

Podłogi bielone obejrzycie w jednym z naszych 50 sklepów na terenie Polski. Zapraszamy także do pobrania katalogu lub odwiedzenia naszego kanału YouTube – tutaj dostępne są filmy prezentujące z bliska znaczną część naszej oferty.

Nie da się ukryć, że najczęściej wybieranym przez naszych Klientów rozwiązaniem, jest obecnie konfigurator podłóg. Znajdziecie go na stronie głównej parkiethajnowka.pl